1. máj 2022

 
 

2021

Klidné prožití svátků vánočních a do nového roku 2021 přejeme všem hodně úspěchů jak v osobním, tak i v profesním životě! 

 

 

                                                                                                                                                                  MO ČSSD Chotěboř

 
 

Volejbalový turnaj 2020

Zdravím všechny přátele volejbalu,

z několika důvodů se volejbalový turnaj „ Rose cup Chotěboř“ musí z letošního června odložit.

Není to pouze problém koronaviru, ale i rekonstrukce celého areálu .

Viz. Info :

Z důvodů stavby budovy (zázemí pro sportovce) vedle tenisových kurtů nebudou v tomto roce tenisové kurty v provozu. Součástí projektu je také rekonstrukce tenisových a volejbalových hřišť. Rekonstrukce bude probíhat po výstavbě budovy, protože při stavbě budovy budou narušeny i tenisové kurty, které jsou součástí staveniště.

V příštím roce si ale zahrajeme na nově upravených kurtech a budeme mít i zázemí v nové budově.

 

Takže až to půjde, připravujte se na rok 2021. Zase to bude začátkem června – termín upřesním ! A dejte vědět dalším kamarádům , budete vítáni !

 

Z Chotěboře přeji pevné zdraví s pozdravem

 

Milan Stránský, ředitel turnaje

 

 

1. máj 2020

Vzhledem k aktuální situaci nebudeme moci tak jak již tradičně od r. 1990 pořádat oslavy 1. máje. Pevně ale věřím, že příští rok budou oslavy o to příjemnější!!! Všem přeji pevné zdraví!
Za MO ČSSD Chotěboř Milan Žák
 
 

 

 
 
 

Vzpomínka

 

Když dnes vidím a slyším, jakými malichernostmi a někdy nesmysly se dnes zabývají různé "velmi důležité" osoby, tak si řeknu - život je velmi krátký a proč si ho ještě kazit? Přátelé, kteří nás předčasně opustili by se mnou určitě souhlasili. Vzpomeňme si tedy společně na bývale členy : Lubomíra Meriače, Pepíka Karlíka , Pepíka Pavlíka a Jardu Beneše. Bylo nám s nimi dobře a budeme na ně rádi vzpomínat.

                                             

Za MO ČSSD Chotěboř Milan Stránský, Milan Žák

 

 

 

1. máj 2019

Pojďme si společně připomenout prostřednictvím fotografií letošní oslavy svátku práce. Myslím, že se jednalo o příjemné sváteční dopoledne s prima atmosférou! Děkuji kolegům za spolupráci při přípravách akce a široké veřejnosti za "hojnou" účast! Za celou MO ČSSD Chotěboř Milan Žák, předseda MO.